Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Засоби масової інформації

02.04.2014

У Львові продаж нелегального алкоголю «кришується» контролюючими органами, – експерти

У Львові продаж нелегального алкоголю «кришується» контролюючими органами, – експерти

Бізнес незаконного «градусу» у місті «кришують» органи, які б мали контролювати сферу продажу алкоголю. Передусім – це правоохоронці.

Так експерти прокоментували експеримент програми журналістських розслідувань «Народний контроль», що саме зараз триває на телеканалі ZIK.

Сьогодні, 2 квітня, протягом кількох годин журналісти придбали у магазинах Львова нелегальну дешеву горілку із фальшивими акцизними марками. Офіційно ж протягом березня, інспектори ГУ Міндоходів у Львівській області виявили п’ять схожих випадків.

«Ми повинні розуміти, що продаж нелегального алкоголю у магазинах, до того жу центрі міста, не може відбуватися без «кришування», – зазначив голова ГО «Я – львів’янин Андрій Антонищак. – Передусім цим займаються правоохоронці, які першими повинні контролювати такі речі».

Окрім того, громадський діяч нагадав про постанову ЛМР у кінці лютого про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв у точках роздрібного продажу після 18:00. «Ми виявили чимало випадків, коли ця постанова порушувалася. Підприємці неодноразово сигналізували про це з конкретними прикладами у ЛМР, в міліцію. У відповіль чули: Будемо розбиратися! Усі точки, про які повідомляли, й досі працюють», – наголосив Андрій Антонищак.

Те, що правоохоронці не надто поспішають реагувати на незаконний продаж алкоголю, підтвердив і депутат ЛМР Любомир Мельничук.

«6-7 місяців тому ми з колегою провели рейд магазинами Львова щодо того, чи продають у місті алкоголь після 22:00. Виявили кілька магазинів, зокрема у центрі – на вул. Дорошенка. Викликали міліцію, склали відповідні акти. Але магазин і надалі працює. Тому можна говорити про «кришування» цього бізнесу правоохоронцями».

Цікавий приклад навів і народний депутат Роман Ілик. З його слів стає зрозуміло: система у країні не ламається. Усе вирішують домовленості і телефонні дзвінки «кому потрібно».

«Сьогодні викрили партію нелегальних акцизних марок на 25 млн гривень. Треба провести слідчі дії. Але... Шевченківський районний суд Києва своїм рішенням заборонив проводити їх. Відомо, що жодна людина від заводу-виробника в суд не приходила. Відтак роблю висновок спрацювала стара «добра» схема: хто потрібно зателефонував кому потрібно, і справа загальмувала».

ЗМІ: ІА ZIK
По місяцях:
Всі новини ЗМІ
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»