Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

01.07.2015

Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь»

У червні у Дрогобичі тривала виставка «Тернова осінь». Її глядачами стали не лише жителі Львівщини, а й гості з Луганська, Тернополя, Києва, Одеси, Івано-Франківська, також експозицію відвідали члени дипломатичних представництв із Польщі, Австрії, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Чехії, Угорщини, Румунії, Литви, серед яких і представник ЄС в Україні Ян Томбінський, адже на початку червня європейське місто Дрогобич святкувало Дні Європи.

Працівники музею розповідають, що про виставку чули багато людей із різних регіонів, тому всі сюди з’їжджалися.

Які ж знімки вразили дрогобиччан і гостей міста Каменяра і Котермака найбільше? Згідно з підрахунком голосів, перше місце здобув знімок Максима Люкова «Тепло людини». Ця робота тепер «житиме» у музеї «Дрогобиччина». Меценат, народний депутат України VII cкликання Роман Ілик придбав у редакції велику копію цього фото і подарував його музею! Також під час закриття виставки відбулося символічне продовження «розмови» дрогобиччан із «Днем»: Роман Ілик долучився і до акції «Подаруй бібліотеку «Дня» рідній школі», «озброївши» спеціалізовану ЗОШ №2 всіма книгами цього українського видання.

Його донька Олена Ілик, яка і вручила подарунки заступниці директора школи, поділилася: «Ми дякуємо газеті «День» за цю чудову фотовиставку. Подвійну: і радісну, і сумну водночас. Такі події надзвичайно потрібні у маленьких містах, це мотивує людей пізнавати більше. Мій батько, я і сестри навчалась у спеціалізованій ЗОШ №2 і ми вирішили зробити ось такий цінний подарунок рідній школі. Це якісна література, яка повинна виховувати молоде покоління. Нехай «Бронебійна публіцистика» стане доброю зброєю в молодечих руках!».

Дрогобиччани назвали фотовиставку «шоковим імпульсом», що стимулює допомагати рідній державі. «Хотілось би наголосити, що фотовиставка «Дня» — це передусім соціальний проект, актуальність якого породжена становленням нового громадянського суспільства, інакомислячих людей, котрі пройшли крізь глибокі зміни, — вважає директор музею «Дрогобиччина» Алла ГЛАДУН, у Палаці мистецтв якого відбувалася фотовиставка. —  Ця експозиція — як дзеркало. Дивлячись на світлини, усвідомлюємо власні душевні трансформації, аналізуємо, затримуємо свій погляд на тих подіях, які у вирі часу так важко було зафіксувати. Але це вдалося митцям. Фотовиставка — життєствердна. Відображає духовну силу української нації. І ми щасливі, що «День» був і є у нашому місті».

«Колектив Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка висловлює глибоку шану і вдячність газеті «День»! — говорить проректор з науково-педагогічної роботи Юрій КИШАКЕВИЧ. — У місті, територіально далекому від бойових дій, проте енергетично єдиному з тими, хто захищає наш сон на сході, ця фотовиставка стала в певному розумінні шоковим імпульсом. Фотографи вихопили з вихору подій такі кадри, які нікого не залишають спокійними. Величезна кількість студентів відвідала експозицію, і ми віримо, що це стане потужною мотивацією ще більше допомагати рідній державі усім, що в наших силах».

По місяцях:
Всі новини
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»