Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

24.02.2015

Роман Ілик: Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини

Роман Ілик: Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини

Волонтерський рух на Дрогобиччині активно працює понад рік – відколи перші автобуси із мешканцями франкового краю поїхали боротися за незалежність України в Київ – на головний Майдан країни. Волонтери і зараз допомагають землякам – військовим, які на передовій захищають суверенність країни, та їхнім родинам.

«Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини, – наголошує один з ініціаторів створення  Громадської організації «Допомога учасникам АТО та їх сім’ям» Роман Ілик. Саме том ще влітку  2014 року ми вирішили об’єднати зусилля підприємців нашого краю (до складу ГО входять п’ять підприємців з Дрогобиччини) для допомоги родинам військовослужбовців, особливо тим, хто перебуває у найбільш скрутному становищі, щоб хлопцям на передовій було хоч трохи легше.

Переважно це закупівля ліків, конкретна допомога в лікуванні членів сім’ї. Оскільки більша частина родин захисників проживає в сільській місцевості, то люди звертаються щодо придбання дров для опалення будинків, просять замінити старі дахи, вікна, двері, щоб заощадити на енергоносіях, та провести воду до хати.

Іноді краяни допомагають армії з останніх сил. Ми знаємо про випадки, коли літні люди віддають навіть всі свої заощадження. Тому обов’язок тих, хто має більше можливостей, зокрема підприємців, об’єднуватися для допомоги нашим військовим. Адже у зв’язку із інфляцією, зростанням тарифів на комунальні послуги, вартості ліків, продуктів харчування, людям стає дедалі важче».

ГО «Допомога учасникам АТО та їх сім’ям» уже надала конкретну допомогу більш ніж 60 родинам військовослужбовців. «Долучаємося у тому числі й фізичною працею, допомагаємо з ремонтними та будівельними роботами. Адже у багатьох випадках це літні люди – батьки хлопців, які були для них чи не єдиною опорою, дружини, які залишилися з маленькими дітьми.

Усі родини та учасники АТО, які знаходяться у скрутному становищі, можуть звертатися за телефоном 0677125571 чи за адресою: вулиця  Володимира Великого, 64 у Дрогобичі, – каже  координатор ГО Тетяна Кравчук. Вона також зазначила, що громадська організація співпрацює із координаційним центром «Дрогобич SOS – допомога армії», «Стебник SOS – допомога армії».

За інформацією прес-служби ГО «Допомога учасникам АТО і їх сім’ям»

Рубрика: Україна
По місяцях:
Всі новини
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»