Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

Роман Ілик. Не маємо права забути, змарнувати те, за що віддали свої життя Герої Небесної сотні, – Роман Ілик

Не маємо права забути, змарнувати те, за що віддали свої життя Герої Небесної сотні, – Роман Ілик

28.09.2014

Україна

Не маємо права не перемогти окупанта. Не маємо права жити так, як жили досі. Занадто дорога ціна заради змін заплачена. І тому ми обов’язково переможемо, Україна переможе! На цьому під час перейменування гори Горб (в народі-Коньова) на гору Небесної Сотні, що відбулося 27 вересня поблизу с.Довге Гірське на Дрогобиччині, наголосив народний депутат України Роман ІЛИК.

Роман Ілик. У Дрогобичі розгорнули найбільший прапор України

У Дрогобичі розгорнули найбільший прапор України

22.09.2014

Новини Дрогобиччини

У Дрогобичі в День міста, який співпадає з величним християнським святом Різдва Пресвятої Богородиці, розгорнули найбільший в світі прапор України. Не дивлячись на дощ, дрогобичани одягнули вишиванки, прийшли під вежу Ратуші та розгорнули національний стяг на всю площу Ринок.

Роман Ілик. В День міста у Дрогобичі  буде розгорнуто найбільший прапор України

В День міста у Дрогобичі буде розгорнуто найбільший прапор України

17.09.2014

Новини Дрогобиччини

Франкова земля, наша рідна Дрогобиччина – це край незламного духу, відданого українства, справжнього патріотизму. Тому щороку по-особливому приємно зустрічати День міста Дрогобича, який співпадає з величним християнським святом Різдва Пресвятої Богородиці.

Роман Ілик. Закриття 10 класу у загальноосвітній школі №3 м. Дрогобича – незаконне

Закриття 10 класу у загальноосвітній школі №3 м. Дрогобича – незаконне

17.09.2014

Новини Дрогобиччини

Закриття 10 класу у ЗОШ І-ІІІ №3 – незаконне. Про це чітко йдеться у відповіді прокурора Львівської області М.Гошовського народному депутатові України Романові Ілику на його депутатське звернення.

Роман Ілик. Нардепи вимагають скасування законів про особливий статус

Нардепи вимагають скасування законів про особливий статус

16.09.2014

Україна

Ухваленні рішення про особливий статус в окремих регіонах Донецької та Луганської областей є зрадою Революції Гідності, Героїв, які полягли на цих землях.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»