Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

26.10.2014

Роман Ілик з командою взяли участь в благодійних акціях на підтримку українського війська

Роман Ілик з командою взяли участь в благодійних акціях на підтримку українського війська

Народний депутат України Роман Ілик проголосував за місцем проживання, на дільниці у загальноосвітній школі № 1 міста Дрогобича, після чого, спільно з командою взяв участь в ряді благодійних акцій - «Повернення Лицаря волі і милосердя» та «Ікона для воїна» в підтримку українського війська, які сьогодні, 26 жовтня, проходять у місті Франка та Котермака.

Під час акції «Повернення Лицаря волі та милосердя», яку у Дрогобичі організовують відомий громадський діяч Хосе Турчик, краєзнавець Володимир Садовий та іконописець Лев Скоп, було придбано символічні цвяшки, які відтак нардеп та члени команди спільно забили у символічну дошку. Імена жертводавців вписано до спеціальної книги. Виручені кошти – на підтримку війська.

Під час благодійної акції «Ікона для воїна» Роман Ілик придбав всі  наявні десять ікон – робіт відомого іконописця, реставратора Левка Скопа, які відтак з щирими побажаннями миру подарував усім членам своєї команди. Акцію «Ікона для воїна» спільно організували Лев Скоп та волонтер Ірина Головкевич. Мета – збір коштів на потреби 8-го батальйону Національної гвардії  України.

«Ми зверталися до дуже багатьох людей щоб зібрати кошти на оптику, теплі речі для наших хлопців. На наш заклик відгукнувся іконописець Лев Скоп, який надав свої ікони – під продаж і збір коштів для хлопців. Зробили акцію ми дуже оперативно. Щодо акції – дуже приємно вражена. Ми зверталися до багатьох кандидатів, але він (Роман Ілик) – єдиний, який нічого не обіцяючи прийшов і зробив», - поділилася волонтер І.Головкевич.

Роман Ілик з командою взяли участь в благодійних акціях на підтримку українського війська

«Для мене символічним художником у Дрогобичі є Левко Скоп. І всі його ініціативи, які просто фонтанують від нього як від людини творчої, сприймаються з точки зору патріотизму, з точки зору того, що людина хоче бути корисною не лише громаді, а й  Україні в цілому. В акції, у якій ми сьогодні взяли участь - поєднання підтримки людини яка присвятила цьому своє життя, та підтримки наших хлопців, які, вірю, скоро повернуться живі і здорові додому», - наголосив Роман Ілик.

Щодо сьогоднішніх виборів до парламенту, та щодо того, за кого проголосував, нардеп чітко зазначив: «Сьогодні, без перебільшення, для України доленосний день. Зробив свій вибір на користь миру і  України – щоб хлопці, які зараз на південному сході, якнайшвидше повернулися додому живими та  здоровими, і щоб ми мали змогу зреалізувати всі необхідні для країни реформи, втілити в життя необхідні позитивні зрушення. Переконаний: в новому парламенті буде справді українська більшість, яка працюватиме для народу України, відстоюватиме інтереси українців як Нації. Все буде добре! Слава Україні!».

Рубрика: Україна
По місяцях:
Всі новини
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»