Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

Роман Ілик. Зараз настав час розширювати формат Євромайданів, – Ілик

Зараз настав час розширювати формат Євромайданів, – Ілик

29.11.2013

Україна

Євромайдан – це вже перемога українців, які показали, що хочуть жити по-іншому. І називати це «дискотекою» можуть лише ті, хто сам там не був. Але зараз настав час розширювати формат і долучати політиків і депутатів, які повинні допомогти молоді й громадським активістам. Тобто попереду – системна і довготермінова робота, заявив в інтерв’ю ІА ZIK заявив голова Львівської «Батьківщини» Роман Ілик.

Роман Ілик. З Днем народження, Юліє Володимирівно!

З Днем народження, Юліє Володимирівно!

27.11.2013

Україна

Вольова жінка, харизматичний політик, Юлія Тимошенко була, є і буде незмінним лідером політичного життя України, лідером Любові і симпатій народу. Де б вона не перебувала – вона завжди перша. За це її люблять і поважають друзі та соратники, бояться – вороги. Юліє Володимирівно! Віримо, що попереду в народу України світле, європейське майбутнє. Щиро вітаємо з днем народження! Все обов’язково буде добре! Разом Ми переможемо!

Роман Ілик. Разом Ми – сила! Разом Ми Переможемо! – Роман Ілик

Разом Ми – сила! Разом Ми Переможемо! – Роман Ілик

27.11.2013

Україна

Народний депутат України, обранець від Дрогобиччини з палкою, натхненною промовою виступив вчора ввечері на дрогобицькому віче-Євромайдані. «Я дякую кожному із Вас, хто сьогодні тут, на Євромайдані Дрогобича. Я дякую кожному, хто поїхав на Євромайдан в Київ. Народ України показав, що він – Є! Що він – європейський народ. Що йому по дорозі з сильними і рівними, а не пристосуванцями і зрадниками. Разом Ми – сила! Разом Ми Переможемо!»– наголосив парламентар.

Роман Ілик. Львівська «Батьківщина» закликає підтримувати євроінтеграцію на майданах у кожному містечку, селі, селищі

Львівська «Батьківщина» закликає підтримувати євроінтеграцію на майданах у кожному містечку, селі, селищі

26.11.2013

Україна

Чим більше майданів, тим краще – це об’єднання зусиль задля повалення діючого режиму. «Зараз важливо скоординувати зусилля всіх опозиційних сил, скоординувати дії між київським та львівським Євромайданами, забезпечити супровід щонайменше депутатами Львівської обласної ради автобусів з людьми, які їдуть до Києва», – наголосив під час Координаційної ради у Львівській обласній раді голова Львівської «Батьківщини», народний депутат України Роман Ілик.

Роман Ілик. Україна показала, що єдина, небайдужа і бачить майбутнє в Європі. Так маємо діяти далі!

Україна показала, що єдина, небайдужа і бачить майбутнє в Європі. Так маємо діяти далі!

24.11.2013

Україна

Львівська «Батьківщина» закликає усіх небайдужих до майбутнього України приїхати у Київ і підтримати Євромайдан до моменту підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у Вільнюсі 29 листопада.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»