Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

Роман Ілик. Благодатний вогонь із Єрусалиму запалає на Львівщині

Благодатний вогонь із Єрусалиму запалає на Львівщині

30.04.2013

Львівські новини

Благодатний вогонь, який зійде в Єрусалимському Храмі Гробу Господнього у Великодню суботу, запалає і на Львівщині. 4 травня, о 22:30 год. партійці Львівської «Батьківщини» зустрічатимуть вогонь із Святої Землі на львівському летовищі, і закликають приєднатись священників та мирян.

Роман Ілик. Роман Ілик: Шахтарі Стебника та Борислава повинні користуватись такими ж пільгами, як донецькі гірники

Роман Ілик: Шахтарі Стебника та Борислава повинні користуватись такими ж пільгами, як донецькі гірники

30.04.2013

Україна

У Верховній Раді зареєстровано законопроект народного депутата України Романа Ілика, яким пропонується поширити дію Закону «Про підвищення престижності шахтарської праці» на всі категорії шахтарів, які зайняті на підземних роботах повний робочий день.

Роман Ілик. Роман Ілик зустрінеться з мешканцями Трускавця

Роман Ілик зустрінеться з мешканцями Трускавця

25.04.2013

Анонс

У вівторок, 30 квітня, народний депутат України Роман Ілик проведе особистий прийом громадян у Трускавці. Прийом громадян відбудеться у Трускавецькій міській раді (м. Трускавець, вул. Бориславська, 2) з 11:00 до 14:00 год. 30 квітня.

Роман Ілик. Роман Ілик: На будівництво Ролівської школи держава обіцяє виділити 2 млн. грн.

Роман Ілик: На будівництво Ролівської школи держава обіцяє виділити 2 млн. грн.

23.04.2013

Новини Дрогобиччини

У відповідь на звернення народного депутата України Романа Ілика, Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило, що на добудову та реконструкцію школи у с. Ролів на Дрогобиччині з держбюджету буде виділено 2 млн. грн. вже у 2013 році.

Роман Ілик. Парламентарі пропонують підвищити акциз на пиво і спрямувати отримані кошти на будівництво «Охматдиту»

Парламентарі пропонують підвищити акциз на пиво і спрямувати отримані кошти на будівництво «Охматдиту»

19.04.2013

Україна

У Верховній Раді зареєстровано законопроекти, якими пропонується збільшити ставку акцизного податку на пиво з 0,87 грн. до 2,5 грн. за літр, а отримані кошти спрямувати на фiнансування державних закладів охорони здоров’я, зокрема будівництво Нацiональної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у Києві. Про це повідомив співавтор законопроектів, перший заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Роман Ілик.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»