Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

24.11.2013

Україна показала, що єдина, небайдужа і бачить майбутнє в Європі. Так маємо діяти далі!

Україна показала, що єдина, небайдужа і бачить майбутнє в Європі. Так маємо діяти далі!

Львівська «Батьківщина» закликає усіх небайдужих до майбутнього України приїхати у Київ і підтримати Євромайдан до моменту підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у Вільнюсі 29 листопада.

«Ми не можемо бути байдужими до нашого майбутнього, маємо показати, що нашу долю вирішуємо ми, наше майбутнє пов’язуємо із європейськими цінностями, стандартами. Ми бачимо Україну без корупції, мажорів, «бєзпрєдєла» та без Уряду, який видав незаконне розпорядження з метою зірвати підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Без Уряду Азарова і Януковича, які зрадили Україну», - наголосив голова Львівської «Батьківщини», народний депутат України Роман Ілик і додав, що кожен має зробити все можливе заради змін в країні, не дати владі, яка має намір загнати Україну у зону тоталітаризму і повного свавілля, втілити ці плани в життя.

«Роз’яснюйте своїм друзям, батькам, співробітникам те, що зараз вирішується не тільки наше майбутнє, а майбутнє багатьох поколінь. Сьогодні Євромайдан зібрав людей з усієї України. Україна показала, що єдина, небайдужа і бачить майбутнє в Європі. Так маємо діяти далі! Нас ніщо не зупинить - ні складність доїзду, ні перешкоди, які влада робить руками правоохоронців.

Ми маємо підтримати тих, хто прийшов на Євромайдан, активістів, які там перебувають цілодобово. Кожен також може підтримати європейську перспективу України у своєму місті на своєму майдані. Україна хоче змін!», - зазначив Р. Ілик.

Нагадаємо, що тисячі громадських активістів, студентів, представників Львівської «Батьківщини», представників інших опозиційних сил з Львівщини приїхали сьогодні до Києва, щоб підтримати європейське майбутнє України.

Рубрика: Україна
По місяцях:
Всі новини
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»