Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

27.03.2013

Мешканці с. Дережичі Дрогобицького району будуть зі світлом, а Стебник отримає новий сміттєвоз

Мешканці с. Дережичі Дрогобицького району будуть зі світлом, а Стебник отримає новий сміттєвоз

У найкоротші терміни Дрогобицька райдержадміністрація зобов’язана знайти кошти та електрифікувати будинки у селі Дережичі, а на рахунок міського бюджету Дроргобича уже перераховано 250 тисяч гривень для придбання машини для збору та транспортування твердих побутових вiдходiв (смiттєвоза).

Про це йдеться у відповідях з Львівської ОДА та Державного казначейства на звернення народного депутата України Романа Ілика щодо вирішення згаданих проблем.

«Сільський голова та мешканці Дережич звернувся з проханням допомогти електрифікувати декілька помешкань селян. За свої кошти вони виготовили технічну документацію. Згодом звертались до чиновників районного, обласного рівня, однак питання не вирішувалась. У відповідь на моє звернення Львівська ОДА зобов’язала дрогобицьку районну владу виділити необхідні кошти та електрифікувати помешкання селян.

Також після мого втручання Держказначейство перерахувало кошти на придбання машини для збору та транспортування сміття у місті Стебник», – розповів народний депутат України Роман Ілик.

Він також повідомив, що отримав відповідь від глави Уряду на своє звернення щодо оголошення території м. Борислава Львівської області зоною надзвичайної екологічної ситуації та створення цільової державної бюджетної програми з подолання екологічних та соціальних наслідків довготривалого видобутку нафти та озокериту у Бориславі. «У своєму листі прем’єр-міністр зобов’язав профільні міністерства та Львівську ОДА розглянути це питання. Сподіваюсь, це не буде формальною відпискою, адже ситуація у Бориславі близька до катастрофи», – каже народний депутат.

Також є усі шанси, що вже цього року буде виділено кошти на будівництво школи у селі Ролів на Дрогобиччині – це питання перебуває під особливою увагою нардепа.

«На моє звернення надійшла відповідь з Львівської ОДА про те, що будівництво ролівської школи включено до переліку інвестиційних проектів, які отримають державне фінансування у 2013 році. Тож вірю, що спільно з громадою Ролева ми «дотиснемо» це питання», – переконаний Роман Ілик.

Загалом Роман Ілик скерував близько ста депутатських звернень та запитів щодо вирішення проблем Дрогобицького округу. «Будучи в опозиції та з нинішньою владою вирішувати проблеми складно. Але чимало звернень таки дають результат», – каже парламентар.

По місяцях:
Всі новини
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»