Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

28.10.2012

Лідер Львівської «Батьківщини» проголосував у Дрогобичі

Лідер Львівської «Батьківщини» проголосував у Дрогобичі

Лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик, кандидат у народні депутати проголосував за місцем проживання, на дільниці у загальноосвітній школі № 1 міста Дрогобича.

«По тому що ми бачимо – достатньо велика кількість людей, не дивлячись на те, що погана погода. Люди розуміють, що сьогодні в Україні відбувається, що ця влада дістала вже всіх. Тому думаю і сьогодні після закриття дільниць, і після оприлюднення перших екзит-полів, і завтра вранці ми будемо бачити гарний результат, будемо бачити перемогу українців над режимом», – зазначив Роман Ілик на дільниці.

Також політик висловив сподівання на чесність і правдивість вибору кожного українця, а також на те, що опозиційним силам вдасться захистити кожний голос, і принаймні тут, на Дрогобиччині волевиявлення українців буде правдивим.

Члени ДВК одразу упізнали кандидата, подякували за явку на дільницю та побажали успіху. В кабіні для голосування кандидат довго не затримався, зрозуміло, що з вибором політик уже визначився. «Сьогодні вибір насправді дуже простий. Я проголосував за гідне європейське майбутнє для України, за звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, за достойний вибір Дрогобиччини», – сказав політик.

По місяцях:
Всі новини
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»