Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Новини

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь»

Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

01.07.2015

Новини Дрогобиччини

У червні у Дрогобичі тривала виставка «Тернова осінь». Її глядачами стали не лише жителі Львівщини, а й гості з Луганська, Тернополя, Києва, Одеси, Івано-Франківська, також експозицію відвідали члени дипломатичних представництв із Польщі, Австрії, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Чехії, Угорщини, Румунії, Литви, серед яких і представник ЄС в Україні Ян Томбінський, адже на початку червня європейське місто Дрогобич святкувало Дні Європи.

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Україна

Сьогодні на українському фармацевтичному ринку представлено 70% імпортних ліків і лише 30% – вітчизняних. Відтак, потрібно створювати сприятливі умови для розвитку українського виробництва та спростити ввезення в Україну імпортних препаратів, щоб ціни на ліки стали більш доступними для населення.

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»

Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»

20.04.2015

Україна

Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Відповідну заяву подано лідеру Партії Юлії Тимошенко.

Роман Ілик. Треба думати не про виживання аптек, а про здоров’я людей, – Роман Ілик

Треба думати не про виживання аптек, а про здоров’я людей, – Роман Ілик

16.04.2015

Україна

Регуляція цін на ліки з боку держави – надважливий крок. Постанова уряду про новий підхід до формування цін на ліки неодмінно викличе невдоволення серед тих, хто торгує і хто сидить на схемах, доведе до скрути аптеки із невеликими оборотними коштами, але сьогодні треба думати не про виживання аптек, а про людей.

Роман Ілик. Роман Ілик: Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини

Роман Ілик: Допомагати військовим – це обов’язок кожної свідомої людини

24.02.2015

Україна

Волонтерський рух на Дрогобиччині активно працює понад рік – відколи перші автобуси із мешканцями франкового краю поїхали боротися за незалежність України в Київ – на головний Майдан країни. Волонтери і зараз допомагають землякам – військовим, які на передовій захищають суверенність країни, та їхнім родинам.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»