Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Фото-репортажі

Роман Ілик. У Дрогобичі розгорнули найбільший прапор України

21.09.2014

У Дрогобичі розгорнули найбільший прапор України

У Дрогобичі в День міста, який співпадає з величним християнським святом Різдва Пресвятої Богородиці, розгорнули найбільший в світі прапор України. Не дивлячись на дощ, дрогобичани одягнули вишиванки, прийшли під вежу Ратуші та розгорнули національний стяг на всю площу Ринок.

Роман Ілик. Посвячення у студенти першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка та Дрогобицького коледжу нафти і газу

01.09.2014

Посвячення у студенти першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка та Дрогобицького коледжу нафти і газу

Українська Нація була, є і буде. Українська Держава була, є і буде! На цьому під час посвячення у студенти першокурсників Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка та Дрогобицького коледжу нафти і газу наголосив народний депутат України Роман Ілик.

Роман Ілик. На Дрогобиччині одинадцять талановитих молодих людей та їх вчителі отримали премію народного депутата України Романа Ілика

31.05.2014

На Дрогобиччині одинадцять талановитих молодих людей та їх вчителі отримали премію народного депутата України Романа Ілика

Тільки розумна, освічена, інтелектуальна нація має шанс на гідне життя і зможе збудувати гідну країну. Сьогоднішні українські випускники дають впевненість – так воно і буде. На цьому під час урочистостей з нагоди випуску школярів 2013-2014 рр.наголосив народний депутат України Роман Ілик.

Роман Ілик. Сторонянці, які відродили свою святиню – сильні волею і духом люди, – Роман Ілик

28.08.2013

Сторонянці, які відродили свою святиню – сильні волею і духом люди, – Роман Ілик

28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, громада села Сторона (Дрогобицький район) відзначила подвійне свято – Успіння Богородиці та 25-ту річницю з відновлення храму та Богослужінь у ньому.

Роман Ілик. Роман Ілик на свято Преображення Господнього вдруге взяв участь у пішій ході на гору Ласки

19.08.2013

Роман Ілик на свято Преображення Господнього вдруге взяв участь у пішій ході на гору Ласки

19 серпня, на свято Преображення Господа нашого Ісуса Христа («яблучний Спас»), народний депутат України, обранець від Дрогобиччини Роман ІЛИК відвідав с. Уріж і смт. Підбуж та разом з сотнями вірян взяв участь в традиційній пішій ході на гору Ласки, де знаходиться чудодійне джерело.

Роман Ілик. «Усім нам бажаю такої ж стійкості в служінні Церкві Христовій, якою прославилися первоверховні апостоли Петро і Павло», – Роман Ілик

12.07.2013

«Усім нам бажаю такої ж стійкості в служінні Церкві Христовій, якою прославилися первоверховні апостоли Петро і Павло», – Роман Ілик

12 липня християни східного обряду вшановують пам'ять святих всехвальних апостолів Петра і Павла – людей, якісвоїм життямчи не найбільше приклалися до поширення вчень Ісуса Христа на землі.

Роман Ілик. На Різдво Івана Хрестителя Роман ІЛИК відвідав Новий Кропивник та Бистрицю Гірську

07.07.2013

На Різдво Івана Хрестителя Роман ІЛИК відвідав Новий Кропивник та Бистрицю Гірську

На Різдво Івана Хрестителя народний депутат України Роман ІЛИК відвідав села Новий Кропивник та Бистриця Гірська Дрогобицького району, де побував на святкових Літургіях та поспілкувався з місцевими мешканцями.

Роман Ілик. Народний депутат України Роман ІЛИК взяв участь у Єпархіальному молодіжному з'їзді

25.06.2013

Народний депутат України Роман ІЛИК взяв участь у Єпархіальному молодіжному з'їзді

У межах відзначення 20-річчя Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, 1025-ліття Хрещення Русі-України та Року віри, у Трускавці пройшов Єпархіальний молодіжний з'їзд.

Роман Ілик. Відкриття та освячення другої черги меморіалу  «Тюрма на Стрийській» у Дрогобичі

25.06.2013

Відкриття та освячення другої черги меморіалу «Тюрма на Стрийській» у Дрогобичі

Народний депутат України Роман ІЛИК взяв участь у відкритті та освяченні музею – другої черги меморіального комплексу «Тюрма на Стрийській», який відкрили на території колишньої катівні НКВД-МГБ-КГБ СРСР у Дрогобичі.

Роман Ілик. Роман ІЛИК взяв участь у заходах з нагоди 20-річчя заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

24.06.2013

Роман ІЛИК взяв участь у заходах з нагоди 20-річчя заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ

У Дрогобичі розпочалися святкові заходи з нагоди 20-річчя заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, 1025-річчя Хрещення Русі-України і Року віри.

Роман Ілик. На свято Трійці Роман ІЛИК відвідав Нагуєвичі та Опаку

23.06.2013

На свято Трійці Роман ІЛИК відвідав Нагуєвичі та Опаку

На свято Трійці народний депутат України Роман ІЛИК взяв участь у святкових Літургіях в Нагуєвичах та Опаці. Після Служб Божих, народний депутат відповів на запитання мешканців сіл.

Роман Ілик. Особистий прийом громадян у Бориславі

11.04.2013

Особистий прийом громадян у Бориславі

11 квітня народний депутат України Роман Ілик провів особистий прийом громадян у м.Борислав. На усі скарги мешканців Борислава готуються відповідні депутатські звернення.

По місяцях:
Всі відео- та фото-репортажі
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»