Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Парламентська діяльність

Депутатські звернення

Депутатське зверненя щодо закриття Дрогобицької районної лікарні №3 села Грушів Дрогобицького району

31.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернулися депутати Грушівської сільської ради щодо ймовірного закриття Дрогобицької районної лікарні №3 у с. Грушів, що призведе до погіршення надання медичних послуг у селах Грушів, Тинів, Ролів, Добровляни, Літиня та інших.

Депутатське звернення щодо поновлення розслідування у справі загибелі Р.О.Кіселичника

31.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернулась родина Кіселичників щодо поновлення розслудвання у справі загибелі їх сина

Депутатське звернення щодо лікування хворої на ДЦП дитини у ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування»

31.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернулась мешканка с.Доброгостів Дрогобицького району щодо лікування її дитини хворої на ДЦП у ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування»

Депутатське звернення щодо завершення протипаводкових заходів на території Рихтицької сільської ради

29.07.2013

переглянути відповідь

За інформацією сільського голови с. Рихтичі Ф. Андрійчука виконавець робіт ТзОВ «ТКС-Гідроресурс» виконало протипаводкові заходи на території сільради не у повному обсязі.

Звернення щодо закриття Дрогобицької районної лікарні №4 у с. Новий Кропивник

29.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернулися мешканці с. Новий Кропивник щодо ймовірного закриття Дрогобицької районної лікарні №4 у с. Новий Кропивник

Депутатське звернення щодо встановлення місць для очікування маршрутних автобусів на АС-2 в Дрогобичі

29.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернувся мешканець Трускавця Н. Дяків щодо встановлення місць для очікування маршрутних автобусів на АС-2 в Дрогобичі.

Депутатське звернення щодо розкопок на місці поховання жертв НКВС у м. Дрогобич

26.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернувся голова Трускавецького міського осередку Українського добровільного культурно-просвітницького правозахисного благодійного товариства «Меморіал» ім. В. Стуса щодо продовження розкопок на місці поховання жертв НКВС у м. Дрогобич.

Депутатське звернення щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок руйнування мосту на дорозі державного підпорядкування Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич

26.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернувся сільський голова Нагуєвич М. Чапля щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок руйнування мосту на дорозі державного підпорядкування Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич, а саме на ділянці Нагуєвичі-Ясениця. Міст було зруйновано внаслідок повені 2008 року.

Депутатське звернення щодо забезпечення спецавтотранспортом інваліда трудового каліцтва

24.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернувся мешканець с. Гаї Верхні Дрогобицького району В. Тюрдьо - інвалід ІІІ групи внаслідок трудового каліцтва, щодо забезпечення спецавтотранспортом.

Депутатське звернення щодо неналежного виконання зобов'язань стосовно ОСББ «Майбутнє»

24.07.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернулися члени правління згаданого об'єднання стосовно неналежного на їх думку виконання зобов'язань виконавчих органів Дрогобицької міської ради щодо ремонту їх будинку.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»