Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Парламентська діяльність

Депутатські звернення

Депутатське звернення щодо вилідення коштів на ліквідацію аварійного стану Державного навчального закладу «Меденицький професійний ліцей»

27.06.2013

переглянути відповідь

Будівлі Державного навчального закладу «Меденицький професійний ліцей», де здобуває освіту 370 учнів, перебувають в аварійному стані. Прошу розглянути можливість виділення коштів на ремонтні роботи у 2014 році.

Відповідь Романа ІЛИКА на звернення Народної Колегії України

21.06.2013

переглянути відповідь

«Підтримую ініціативи з обмеження пільг для народних депутатів та запровадження санкцій за відсутність парламентаря без вагомої причини на засіданні ВРУ чи профільного Комітету. Присутністю на засіданнях парламенту народний обранець засвідчує повагу до своїх виборців та тих повноважень, які покладені на нього», - наголосив народний депутата України Роман ІЛИК у відповіді на звернення Народної Колегії України.

Депутатське звернення щодо направлення на проведення медичної діагностики Б. Полевого

21.06.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернувся мешканець м. Київ Б. Полевий щодо скерування на проведення медичної діагностики.

Депутатське звернення щодо забезечення пасажирських перевезень у м. Дрогобич

19.06.2013

переглянути відповідь

До мене звернулась група мешканців Дрогобича щодо незадовільного стану пасажирських перевезень у місті

Депутатське звернення щодо пасажирського сполучення між Дрогобичем та селами Почаєвичі, Раневичі

19.06.2013

переглянути відповідь

Мешканці сіл Почаєвичі, Раневичі звернулися щодо незадовільного сполучення з м. Дрогобич

Депутатське звернення та Концепція Державної цільової програми невідкладних заходів із запобігання загостренню екологічної і соціологічної ситуації у Бориславі на 2014-2018 рр (Проект).

19.06.2013

переглянути відповідь

Депутатське звернення та Концепція Державної цільової програми невідкладних заходів із запобігання загостренню екологічної і соціологічної ситуації у Бориславі на 2014-2018 рр (Проект).

Депутатське звернення щодо електропостачання мікрорайону міста Дрогобич

19.06.2013

переглянути відповідь

З метою недпопущення виникнення надзвичайних ситуацій у мікрорайоні вул. Фабричної, прошу ПАТ «Львівобленерго» розглянути можливість зведення мережі електропостачання цього району, яка б була незалежна від споживачів-підприємств.

Депутатське звернення до Президента України щодо заснування Національної премії імені Івана Франка

19.06.2013

переглянути відповідь

Народний депутат України Роман ІЛИК виступив з ініціативою заснування Національної премії імені Івана Франка та надання статусу «національного» Музею-садибі Івана Франка у селі Нагуєвичі Дрогобицького району Львівської області.

Депутатський запит до прем'єр-міністра України М. Азарова щодо виділення коштів на програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій по м. Бориславу на 2013-2017 роки

19.06.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутата України звернувся депутат Львівської обласної ради В.Голобутовський щодо виділення коштів з держбюджету на виконання цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій по м.Бориславу, Львівської області на 2013-2017 роки.

Депутатське звернення щодо забезпечення відділення №2 хронічного амбулаторного гемодіалізу ЛОКЛ на базі Дрогобицької міської лікарні №1

19.06.2013

переглянути відповідь

До мене як народного депутат України звернулися пацієнти згаданої лікарні щодо поліпшення матеріально-технічної бази, зокрема, забезпечення новим апаратом для гемодіалізу

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»