Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Парламентська діяльність

Депутатські звернення

Депутатське звернення щодо реставрації Нацiонального музею iм. Андрея Шептицького

26.03.2013

Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата», прошу сприяти у завершеннi реставрацiйних робiт примiшення нацiонального музею iм. Андрея Шептицького у Львові по вул. М. Драгоманова, 42.

Щодо допомоги у лікуванні мешканця Дрогобича Степана Леськіва

25.03.2013

Як народний депутат України та перший заступник голови Комітету Bepxoвної Ради України з питань охорони здоров'я, сприятиму пану Степану Леськiву в органiзацiї квалiфiкованого лiкування у державному медичному закладi, який є структурним пiдроздiлом Miністерства охорони здоров'я.

Щодо лікування у державному медичному закладі

25.03.2013

Як народний депутат України та перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, можу запропонувати Вам дещо iнший формат допомоги, а саме сприяти в органiзацiї спецiалiзованого лiкування у державному медичному закладi.

Депутатське звернення щодо забезпечення eкстренної консультативної допомоги у смт. Східниця

22.03.2013

Згiдно приписiв Закону України «Про екстрену медичну допомогу», що вступив в дію з 01 сiчня 2013 року, для своєчасного i якiсного забезпечення eкстренної консультативної допомоги у смт. Східниця необхiдне розширения штатного розпису згаданих установ.

Депутатське звернення щодо скорочення працiвникiв Прикарпатського управлiння бурових робiт ПАТ «Укрнафта»

21.03.2013

переглянути відповідь

За iнформацiєю заявникiв, у Надвiрнянськiй експедицiї Прикарпатського УБР, внаслiдок спроби масових скорочень чисельностi працiвникiв та лiквiдацiії експедицiї склалася ситуацiя, що веде до порушення конституцiйного права на працю та суперечить Статуту ПАТ «Укрнафта», «Положення про Прикарпатське УБР».

Депутатське зверенння щодо будiвництва житлового будинку на вул. Стуса-Київськiй у м. Дрогобич

21.03.2013

переглянути відповідь

До мене звернувся T.I. Копач щодо неналежного, на думку заявника, виконання ТзОВ «Дрогобичспецбуд» умов договору про пайову участь у будiвництвi житлового будинку на вул. Стуса-Київськiй у місті Дрогобич Львiвськоi областi. Прошу розглянути зазначене звернення та вжити вiдповiднi заходи реагування.

Депутатське звернення щодо водопостачання та водовідведення мiкрорайону вулиць Стуса, Шухевича та Петлюри міста Дрогобич

21.03.2013

переглянути відповідь

За iнформацiєю заявникiв вода в місцевих колодязях непридатна для пиття. Власним коштом мешканцi мiкрорайону оплатили виготовлення технічних умов та проектування квартальних мереж водопроводу та водовідведення, проте фінансування будівництва згаданих об'єктів міською владою досі не вирішене.

Депутатське звернення начальнику служби автомобiльних дорiг у Львiвськiй областi Т. Р. Сиротинському

20.03.2013

Керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу надати перелiк дорiг Львiвської областi, що вiдносяться до загальнодержавного, обласного та місцевого значень.

Депутатське звернення щодо порушення законодавства Дрогобицькою міською радою

20.03.2013

Мешканцi будинку №1 по вулицi Пилипа Орлика та провулку Городнього з приводу порушення законодавства Укрaїни при прийняттi рiшення Дрогобицької міської ради вiд 9 листопада 2012 року «Про вiдмiну рiшення XV ceciї шостого скликання Дрогобицької міської ради вiд 27.01.2012 № 500 «Про розмiщення групи малих архiтектурних форм, укладення договору особистого строкового сервітуту».

Лист М. М. Бiлошапко з приводу лікування її сина

19.03.2013

Одночасно як народний депутат України та перший заступник Голови Kомітету Вepxoвної Ради України з питань охорони здоров'я, можу запропонувати Вам дещо iнший формат допомоги, а саме сприяти в органiзацiї квалiфiкованого лiкування у державному медичному закладi, який є структурним пiдроздiлом Miністерства охорони здоров' я.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»