Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

Парламентська діяльність

Депутатські звернення

Депутатське звернення щодо створення будинку соціального піклування у м. Дрогобич

28.02.2013

переглянути відповідь

Проблема створення та відкриття закладів соціального захисту для бездомних громадян є актуальною не тільки для Дрогобиччини, а й України в цілому.

Депутатське звернення щодо законності забудови дрогобицького ринку

27.02.2013

переглянути відповідь

При прийнятті рішення Дрогобицької міської ради № 707 від 27 липня 2012 року «Про надання згоди на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки» порушено ряд регуляторних актів. Зокрема, ст. 8 Закону України «Про оренду землі», яка забороняє передачу в суборенду земельних ділянок, на яких розташовані цілісні майнові комплекси підприємств комунальної власності. Початок робіт 25 лютого 2013 року на суборендованій ділянці суперечить «Положенню про основні вимоги до організації продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків».

Депутатське звернення щодо міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

27.02.2013

Як депутат, що обраний по виборчому округу №121, хотів би долучитись і встановити свої персональні винагороди у розмірі 1000,0 грн. переможцям обласного етапу, а саме Олені Мотовиляк та Степанії Голоті, і особисто вручити їх. Мешканцям округу, які стануть переможцями загальноукраїнського етапу, зобов’язуюсь особисто виплатити грошову винагороду у розмірі 5000,0 грн.

Проект створення Дрогобицького перинатального центру

21.02.2013

Мені, як корінному дрогобичанину, за фахом лікарю, зрозуміле важливе питання – реформування системи охорони здоров’я Дрогобицького регіону як в цілому, так і щодо реформування окремих її підрозділів. Зокрема, одним із них, міг би стати цільовий національний проект «Дрогобицький перинатальний центр».

Депутатське звернення щодо направлення на лікування за кордон дитини

21.02.2013

переглянути відповідь

Львів'янин Р.С. Левицький звернувся з приводу лікування за кордоном його 4-річного сина. Прошу розглянути звернення, надати відповідну інформацію щодо направлення на лікування за кордон та сприяти у подальшому лікуванні важко хворої дитини.

Депутатське звернення щодо забезпечення лікування хвороби Гоше

21.02.2013

переглянути відповідь

На підставі ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу Вас розглянути звернення, надати відповідну інформацію щодо включення 7-річного Яцейка Дмитра Андрійовича до державної цільової програми лікування хвороби Гоше та сприяти в забезпеченні хворої дитини необхідним ліками в 2013 році.

Депутатське звернення щодо електрифікації будинків у с. Монастир-Дережицький Дрогобицького району

15.02.2013

переглянути відповідь

Сільський голова с. Дережичі М.О. Селяник звернувся з проханням сприяти у вирішенні питання електрифікації п’яти будинків с. Монастир-Дережицький. Прошу розглянути порушене питання та знайти шляхи його вирішення.

Депутатське звернення щодо виділення коштів з держбюджету на виконання цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у м. Борислав Львівської області на 2013 рік

15.02.2013

До мене, як народного депутата України, звернувся депутат Львівської обласної ради В.З. Голобутовський з приводу виділення коштів з державного бюджету України на 2013 рік місту Борислав Львівської області для виконання загальнодержавної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки, прийнятий Законом України (№4909-vi від 07.06.2012) в розмірі 12,3 млн. грн.

Депутатське звернення щодо завершення будівництва об’їзної дороги у м. Дрогобич

14.02.2013

переглянути відповідь

До мене, як до народного депутата України, звернувся О. О. Косик, що проживає у будинку №102 по вул. 22 Січня, з проханням сприяти у вирішенні питання з приводу завершення будівництва об’їзної дороги (вул. Северина Наливайка) та відселення мешканців з цього будинку. Згідно рішення виконкому Дрогобицької міської ради від 21.02.1991 року за №53 будинок по вул. 22 Січня підлягає знесенню.

Депутатський запит щодо створення цільової державної бюджетної програми з фінансування реставраційних робіт театру ім. М.Заньковецької та виділення коштів з державного бюджету

14.02.2013

переглянути відповідь

До мене, як народного депутата України, звернувся генеральний директор Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької А.О. Мацяк з приводу ініціювання створення цільової державної бюджетної програми з фінансування реставраційно-ремонтних робіт будівлі театру, яка є унікальною пам’яткою архітектури ХІХ століття.

По місяцях:
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат  фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»