Роман Ілик, народний депутат України
Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Опіка над здоров'ям дітей – першочергове завдання кожного Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Роман Ілик: Допомагати військовим – наш спільний обов'язок Результатом реформ має стати принципово нова система охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик Результатом реформ має стати принципово нова система
охорони здоров’я, переконаний Роман Ілик
Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування Саме під час таких зустрічей відбувається найбільш цінне та корисне спілкування
www.byut.com.ua www.batkivshchyna.lviv.ua www.tymoshenko.ua facebook

ЧЕСНО про депутатську діяльність

Завжди з повагою ставлюсь до інститутів громадянського суспільства та виступаю за прозорість діяльності народних обранців усіх рівнів влади. Звітувати перед громадою – це обов’язок народного депутата України. Тому на цій сторінці публікуватиму інформацію, яка цікавить виборців, журналістів, громадські інституції, зокрема, рух «ЧЕСНО».

З повагою, Роман Ілик

Звіт про використання коштів на депутатську діяльність за грудень 2012 – січень/лютий 2013 року

Інформація щодо постатейного опису за грудень 2012 р. та січень/лютий 2013 р. розміру коштів та цілей використаних щомісячних виплат на виконання депутатських повноважень Романа Ілика.

 1. Проведення ремонту та оснащення п’яти громадських приймалень в окрузі №121, а саме: купівля будматеріалів, оргтехніки, меблів, таблиць та ін. (19 370 грн.)
 2. Купівля та виготовлення матеріалів для роботи громадських приймалень на рік, а саме: депутатських бланків, конвертів, візитівок, журналів, марок та ін. (7160 грн.)
 3. Створення та підтримка офіційного сайту народного депутата (romanilyk.com) для висвітлення новин із ВРУ, депутатської роботи та постійного зв’язку з виборцями у режимі on-line (5100 грн.)
 4. Придбання та безкоштовне розповсюдження у рамках просвітницької зустрічі з автором В. Гонським 113 примірників книги «Людина і нація. Час воїнів» (4500 грн.)
 5. Надання матеріальної допомоги онкохворому із Дрогобицького району С. Мулярському (2000 грн.)
 6. Проведення обласного конкурсу дитячої та юнацької творчості у місті Борислав (1200 грн.)
 7. Придбання подарунків на свято Святого Миколая для соціально-малозахищених дітей та людей похилого віку, що проживають у спеціалізованій школі-інтернат міста Борислав, будинку пристарілих с.м.т. Підбуж, сиротинці «Оранта», що знаходиться у місті Дрогобич (3300 грн.)
 8. Проведення щорічного підсумкового конкурсу колядок серед творчих колективів Дрогобицького району у Дрогобицькому будинку культури (1400 грн.)
 9. Допомога у видавництві книги «Час і життя», автор М.І. Зимовря (2000 грн.)
 10. Проведення ювілею Дрогобицького хору «Бескид» (1000 грн.)
Звіти про використання коштів на депутатську діяльність
Останні події
Новини

01.07.2015

Роман Ілик. Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь» Музей «Дрогобиччина» поповнив найкращий експонат фотовиставки «Тернова осінь»

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів Роман Ілик: Здешевлення ліків – справа кількох місяців, а не днів

20.04.2015

Роман Ілик. Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини» Роман Ілик склав повноваження голови Львівської обласної «Батьківщини»